AVAASI NY jest to marka stworzona przez Nowojorską artystkę i projektantkę Asię Borycką, której biżuteria sprzedawana jest w najbardziej ekskluzywnych butikach w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles, Miami i wielu innych. Między innymi dostępna również w Brooklyn Museum i Metropolitan Opera w Nowym Jorku oraz hotelu Ritz Carlton w Miami.

Po 15 latach, wypełnionych sukcesami na arenie międzynarodowej i nawiązywaniem relacji z najlepszymi dostawcami kamieni szlachetnych i półszlachetnych na świecie, przyszedł czas na powrót do rodzimego kraju. To właśnie tutaj Asia postanowiła rozszerzyć działalność swojej marki na potrzeby rynku polskiego, która będzie ukoronowaniem jej wieloletniego doświadczenia w rzemiośle i połączeniem najwyższej jakości surowców z ponadczasowym, wyrafinowanym designem.

AVAASI NY w swoich projektach, nawiązuje do nurtów boho i bohochic, czyli stylów które jednocześnie czerpią z dorobku artystycznej bohemy rodem z Nowego Jorku, jak i estetyki kojarzonej z bogactwem kształtów i odcieni obserwowanych w naturze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją. 

Shine on !